-10%

HANS. Головка з битою шліцьова, 07 мм, 1/4", L = 32 мм (2021M07) (2021M07)
46 ₴
41,40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2021M07
+380 (63) 600-35-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
HANS. Головка з битою шліцьова, 07 мм, 1/4", L = 32 мм (2021M07) (2021M07)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hans |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 6 місяців |
| Довжина биті | 32 мм |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Пакування | коробка |
| Розмір біти | 7 мм |
| Торгова марка | HANS |
| Вага ВГХ | 0,014 |
| Висота ВГХ | 0,033 |
| Довжина ВГХ | 0,012 |
| Довжина: | 32 мм |
| Кількість предметів | 10 |
| Матеріал | сталь S2 |
| Тип | біти |
| Ширина ВГХ | 0,012 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41,40 ₴

