-10%

HANS. Головка з битою шестигранною, 10 мм, 1/4", L = 32 мм (2026M10) (2026M10)
59 ₴
53,10 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2026M10
+380 (63) 600-35-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
HANS. Головка з битою шестигранною, 10 мм, 1/4", L = 32 мм (2026M10) (2026M10)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hans |
| Довжина | 32 мм |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 6 місяців |
| Довжина биті | 32 мм |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Пакування | коробка |
| Розмір біти | 10 мм |
| Торгова марка | HANS |
| Вага ВГХ | 0,02 |
| Висота ВГХ | 0,031 |
| Довжина ВГХ | 0,03 |
| Кількість предметів | 10 |
| Матеріал | сталь S2 |
| Тип | біти |
| Ширина ВГХ | 0,01 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53,10 ₴

