-10%

Alloid. Насадка торцева магнітна 10х65мм (комплект 5 шт.) (MS-6510)
86 ₴
77,40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: MS-6510
+380 (63) 600-35-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Alloid. Насадка торцева магнітна 10х65мм (комплект 5 шт.) (MS-6510)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alloid |
| Квадрат | 1/4" |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид біти | магнітна |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина биті | 65 мм |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Пакування | блістер |
| Розмір біти | 10 мм |
| Торгова марка | Alloid |
| Вага ВГХ | 0,19 |
| Висота ВГХ | 0,03 |
| Довжина ВГХ | 0,135 |
| Кількість предметів | 5 предметів |
| Матеріал | сталь S2 |
| Напрямок застосування | ALLOID BUILDING TOOLS |
| Ширина ВГХ | 0,085 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 77,40 ₴



